גיוס כוח אדם איכותי

שתף את המאמר

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email
גיוס כח אדם איכותי, זה כואב לבעלי עסקים רק מלקרוא את זה, זאת נקודת תורפה הכואבת ביותר עבור בעלי עסקים בעיקר קטנים ובינוניים, כאשר אנו מתבוננים בזה ועוזבים רגע את הקיטורים והבטן המלאה שיש לנו כלפי עובדים ומדיניות הממשלה עם כל החוקים המפלים על עסקים במדינה, אנו יכולים להגיד את המשפט הבא, "אי אפשר איתם ואי-אפשר בלעדיהם", למה בעצם ? כך היקום בנוי, הוא מחולק לעצמאים ולשכירים, זאת מערכת יחסים בהרמוניה, הם צריכים אותנו ואנחנו צריכים אותם, עד כאן זה הצד הפחות טוב, בוא ונדבר על הצד הטוב. סוגי עובדים: ישנו מדרג של סוגי העובדים, אשר ניתן לכנות אותו סולם המוטיבציה או הדחפים, סולם זה יכול לתת לך התבוננות על כלל העובדים בעסק ומה הדבר שהכי מניע אותם. הגדרה למילה מוטיבציה – דחף פנימי לפעול למען מטרה כלשהי.

דחף של שליחות -

פעילות ממקום של שליחות, אכפת לו מאוד מהעסק, מהתפקיד, מהעמיתים לעבודה והארגון כולו, מהמוצר והעזרה ללקוחות, אנחנו מחפשים אנשים נדירים כאלו, הם מקודמים מהר מאוד ומביאים תוצאות עבור עצמם ועבור העסק.
דחף של אמונה – אמונה ביכולות המקצועיות, הוא רוצה להפגין את כשרונותיו ולממש את הפוטנציאל שלו, אנחנו רוצים אותם הם אנשים פרודוקטיביים ויעילים לעסק, הם מביאים תוצאות מרשימות ולאורך זמן.

דחף של נוחות -

מתאים לו מאוד השכר, זה נוח וקרוב לו לבית, השעות ממש גמישות לו, הם מכונסים בתוך עצמם וחושבים על התנאים שלהם, אנחנו לא רוצים לבנות עליהם לאורך זמן ואנחנו גם לא נשקיע בהם מעבר.

דחף של חומריות -

איכפת להם בעיקר מכסף וזה מה שמניע אותם, הם יחליפו מקום עבודה ברגע שיציעו להם שכר או תנאים טובים יותר, מכיר כאלה, העט נופלת בשעה 16 ומבחינתם שיתפוצץ הכל ?
הם שם כי יש להם רכב חברה ודלק על חשבון העבודה, אנחנו ממש לא מעוניינים בהם, יש להם אינטרס מובהק, הם חושבים על עצמם ולא מעבר.

מאת אורחן דנילוב 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

הירשם עכשיו לקבלת עוד מאמרים שיעיפו את העסק שלך קדימה

קבל עדכונים על מאמרים חדשים שיצאו בעתיד ולמד מהטובים ביותר

מה זה פיתוח עסקי ?

האם פיתוח עסקי זה מכירות או אולי שיווק, האם פיתוח עסקי זה ניהול ? או אולי רעיונות למוצרים חדשים ?  מילה בומבסטית שמכילה את כל

קרא עוד »

מה למדתי מחנה רובינא

  חנה רובינא (רובין) 1888 – 1980 מקום לידה בלארוס הגברת הראשונה של התיאטרון העברי בישראל כלת פרס ישראל בתחום התיאטרון, ממייסדי תיאטרון הבימה חלמה

קרא עוד »

קבל איפיון עסקי היום:

ניצול הפוטנציאל בעסק שלך להגדלת הרווחיות וביטחון כלכלי

כיצד נוכל לעזור לך?

רוצה ללמוד כיצד להפוך לבעל עסק עם יכולת מדהימה?

בדוק עכשיו את העסק שלך

משהו קטן לפני שמתחילים...​
נשמח לקבל את דעתך המקצועית

אני מאשר קבלת ידע וכלים מקצועיים במייל מים גרופ.

🔒 המידע שלך מאובטח לחלוטין

דילוג לתוכן